پاسخ داده شده
0
0

عموي بنده فوت نموده و ايشان ورثه‌اي جز برادرانش ندارد. با توجه به اينكه پدر بنده با ايشان برادر ناتني ميباشند آيا جزء وراث محسوب ميشود يا خير؟

بهترین پاسخ
0
0

با سلام

با توجه به ماده 918 قانون مدني اگر ميت برادر و خواهر ابويني داشته باشد برادر ابي ارث نميبرد ، بنابراين پدر  شما ارث نميبرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

در صورتی که نیاز به وکیل و مشاور حقوقی دارید یا درخواست وکیل و وکالت دادن برای حل مشکلتان را دارید با شماره 448 73 23 0933 تماس بگیرید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا کنید