پاسخ داده شد
0
0

باسلام وادب

من هفته اينده وقت تخليه فوري دارم با نماينده دادستان و كلانتري ، بدليل آنكه مستاجرم در آن روز هم مراجعه نخواهد كرد و در خانه نمي باشد و كلا 14 ماه هست كه نيست، اثاثيه اي كه در خانه هست را چكار ميكنند؟ ، چون من قصد فروش خانه را دارم به سرعت ، چه راه حلي پيش رويم ميگذاريد . نكنه اثايه را تحويل من به عنوان حافظ اموال بدهند و تازه دردسر جديدي براي من آغاز شود ؟  من اثاثيه را در اينصورت بايد كجا ببرم . چون احتمال زياد چون اثايه ي خانم طلاق گرفته اش هست ، اثايه براش مهم نيست.

  • صادق 3 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

با سلام

به موجب ماده 45 قانون اجرای احکام مدنی در این گونه موارد مامور اجرا اموال را به حافظ یا امین اموال سپرده و از وی رسید دریافت می کند و تا مشخص شدن صاحب اموال این اموال نزد آن شخص امانت محسوب می شود و در صورت تعدی و تفریط مسئول ضررو زیان وارده به اموال مذکور خواهد بود. بهترین راه برای شما این است که به طریق یکی همسر مستاجر را پیدا کنید و اموال را به وی بسپارید تا مجبور باشند وسایل را به مکان دیگری منتقل و خودشان امین اموال شوند و بار مسئولیت نگهداری و محافظت از شما برداشته شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

در صورتی که نیاز به وکیل و مشاور حقوقی دارید یا درخواست وکیل و وکالت دادن برای حل مشکلتان را دارید با شماره 448 73 23 0933 تماس بگیرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.